DM0470-1/2C
Essentra
Flexible End Cap - in)side Diameter - 11.9 mm (0.470 in) - in)side Height - 12.7 mm (0.500 in) - Temperature Range - 218.3 ...
Description +
Flexible End Cap - in)side Diameter - 11.9 mm (0.470 in) - in)side Height - 12.7 mm (0.500 in) - Temperature Range - 218.3 °C (425 °F)