DM0218-1B
Essentra
Flexible End Cap - in)side Diameter - 5.5 mm (0.218 in) - in)side Height - 25.4 mm (1.000 in) - Temperature Range - 218.3 ...
Description +
Flexible End Cap - in)side Diameter - 5.5 mm (0.218 in) - in)side Height - 25.4 mm (1.000 in) - Temperature Range - 218.3 °C (425 °F)