DM0207-1-1/2C
Essentra
Flexible End Cap - in)side Diameter - 5.3 mm (0.207 in) - in)side Height - 38.1 mm (1.500 in) - Temperature Range - 218.3 ...
Description +
Flexible End Cap - in)side Diameter - 5.3 mm (0.207 in) - in)side Height - 38.1 mm (1.500 in) - Temperature Range - 218.3 °C (425 °F)