DM0156-1/2E
Essentra
Flexible End Cap - in)side Diameter - 4 mm (0.156 in) - in)side Height - 12.7 mm (0.500 in) - Temperature Range - 218.3 °C ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Flexible End Cap - in)side Diameter - 4 mm (0.156 in) - in)side Height - 12.7 mm (0.500 in) - Temperature Range - 218.3 °C (425 °F)