62PPM26BM40
Essentra
Solid Locking Plug - Compatible Hole Diameter - 26.0 mm (1.024 in) - Compatible Panel Thickness Range - 4.0 - 0.8 mm (0.157 ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Solid Locking Plug - Compatible Hole Diameter - 26.0 mm (1.024 in) - Compatible Panel Thickness Range - 4.0 - 0.8 mm (0.157 - 0.031 in)