62MP2000W
Essentra
Solid Locking Plug - Compatible Hole Diameter - 50.8 mm (2.000 in) - Compatible Panel Thickness Range - 3.2 mm (0.125 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +