62MP1375
Essentra
Solid Locking Plug - Compatible Hole Diameter - 34.9 mm (1.375 in) - Compatible Panel Thickness Range - 3.2 mm (0.125 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +