27XT3120875
Essentra
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - Type 1 - Compatible Hole Diameter 7.9 mm (0.312 in) - Compatible Panel Thickness Range ...
Description +
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - Type 1 - Compatible Hole Diameter 7.9 mm (0.312 in) - Compatible Panel Thickness Range 1.6 - 22.2 mm (0.062 - 0.875 in)