27XT3120250
Essentra
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - Type 1 - Compatible Hole Diameter 7.9 mm (0.312 in) - Compatible Panel Thickness Range ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - Type 1 - Compatible Hole Diameter 7.9 mm (0.312 in) - Compatible Panel Thickness Range 1.6 - 6.4 mm (0.062 - 0.250 in)