27XT2811500
Essentra
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - - Compatible Hole Diameter 7.1 mm (0.281 in) - Compatible Panel Thickness Range 1.6 - ...
Description +
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - - Compatible Hole Diameter 7.1 mm (0.281 in) - Compatible Panel Thickness Range 1.6 - 38.1 mm (0.062 - 1.500 in)