22AF1093W
Essentra
All-Fit Bushing - , - 27.8 mm (1.093 in) - 0.8 - 3.2 mm (0.031 - 0.125 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +