13RS100034
Essentra
Non Threaded Spacer - 12.7 mm (0.500 in) - 25.4 mm (1.000 in) - 19.1 mm (0.750 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +