13RS062575
Essentra
Non Threaded Spacer - 12.7 mm (0.500 in) - 15.9 mm (0.625 in) - 25.4 mm (1.000 in)
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +