13RS062573
Essentra
Non Threaded Spacer - 9.8 mm (0.386 in) - 15.9 mm (0.625 in) - 18.7 mm (0.738 in)
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +