13RS034005
Essentra
Non Threaded Spacer - 7.1 mm (0.279 in) - 8.6 mm (0.340 in) - 7.1 mm (0.278 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +