0325020175FT
Essentra
Natural Nylon Unslotted Fully Threaded Hex Head Cap Screw - 1/4-20 - Thread Length 44.5 mm (1.750 in) - Distance Across Flat ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Natural Nylon Unslotted Fully Threaded Hex Head Cap Screw - 1/4-20 - Thread Length 44.5 mm (1.750 in) - Distance Across Flats 11.1 mm (0.437 in) - Head Height 4.7 mm (0.187 in)