010632W025PC
Essentra
PC Crossed Pan Machine Screw - Thread Size 6-32 - Thread Length 6.4 mm (0.250 in) - Head Diameter 2.5 mm (0.097 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +