B72520E0200K062
Epcos
Varistor - 20VAC / 26VDC Voltage Rating - 33V Varistor Voltage - 200A Surge Current - 700 mJ Surge Energy - 1206 (3216 Metric) ...
Description +
Varistor - 20VAC / 26VDC Voltage Rating - 33V Varistor Voltage - 200A Surge Current - 700 mJ Surge Energy - 1206 (3216 Metric) Package - PCB Mount.