B33331V7256J080
Epcos
Film Capacitor - 25 µF - ±5% Tolerance - 460VAC - Polypropylene (PP), Metallized - 0.250" (6.3mm) Quick Connect - Radial, Can ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 25 µF - ±5% Tolerance - 460VAC - Polypropylene (PP), Metallized - 0.250" (6.3mm) Quick Connect - Radial, Can Package - Chassis Mount.