MWLT450-1003-I-T
EOS Power
Open Frame DC Power Supply - 450W Medical - Single Output - 24V@18.75A - Bridgeable - Top Fan - Input 90-264VAC (47-63Hz) - 4" ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Open Frame DC Power Supply - 450W Medical - Single Output - 24V@18.75A - Bridgeable - Top Fan - Input 90-264VAC (47-63Hz) - 4"x6.5"x1.61"