MULP180-0048-2
EOS Power
DC Power Supply - 120W/180W (Forced Air) Medical - 48V@2.5A - Output Screw Terminals - Input 85-264VAC (47-63Hz) - 92% Efficie ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
DC Power Supply - 120W/180W (Forced Air) Medical - 48V@2.5A - Output Screw Terminals - Input 85-264VAC (47-63Hz) - 92% Efficiency - Molex Input Header - 4"x2"x0.75"