LFWLT450-1005-I-2
EOS Power
Open Frame DC Power Supply - 450W - Single Output - 30V@10A - Class 2 - Bridgeable - Input 90-264VAC (47-63Hz) - 4"x6.5"x1.61 ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +