LFWLT450-1000-I-T-2
EOS Power
Open Frame DC Power Supply - 450W - Single Output - 5V@55A - Class 2 - Bridgeable - Top Fan - Input 90-264VAC (47-63Hz) - 4"x ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Open Frame DC Power Supply - 450W - Single Output - 5V@55A - Class 2 - Bridgeable - Top Fan - Input 90-264VAC (47-63Hz) - 4"x6.5"x1.61"