LFVPS1000-1048
EOS Power
DC Power Supply - Industrial - 1000W - 48V@20.83A - Fan Cooled - Input 85-264VAC (47-63Hz) - 5"x9.51"x1.61"
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +