LFVLT80-1002
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 5.5A 80W
Description +
Search Keywords: LFVLT801002
  • Part No:
    LFVLT80-1002
    EAR99
    60
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    90 to 240 V
  • Dimension:
    77.22 x 127 x 27.18 mm