LFMVPS1000-1012-2
EOS Power
DC Power Supply - Medical - 1000W - 12V@41.67A - Fan Cooled - Input 85-264VAC (47-63Hz) - 5"x9.51"x1.61"
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +