- ECS-2100A-024
ECS-2100A-024
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 2.4576MHz - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm 0°C to 70°C - 25mA - Thru Hole 4 Leads - 0.520"L x 0.520"W x 0.213" ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Crystal Oscillator - 2.4576MHz - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm 0°C to 70°C - 25mA - Thru Hole 4 Leads - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H (13.20 x 13.20 x 5.40mm)