EC3645TS-24.000M-TR
Ecliptek
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF LVCMOS 60% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EC3645TS24000MTR
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Ecliptek
  • Part No:
    EC3645TS-24.000M-TR
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    KR
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Type:
    Crystal Oscillator12732
  • Load Capacitance:
    15 pF
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C
  • Maximum Symmetry:
    60 %
  • Standard Frequency:
    24 MHz
  • Frequency Stability:
    ±50 ppm