EB1620JA10-20.000M-TR
Ecliptek
Automotive-grade quartz crystal resonator with 1.6mm × 2.0mm × 0.55mm ceramic surface mount package for frequency control appl ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Automotive-grade quartz crystal resonator with 1.6mm × 2.0mm × 0.55mm ceramic surface mount package for frequency control applications.