R2E225-BD92-37
ebm-papst
AC motorized impeller, Dimensions: 225 mmx99 mmx 225 mm, Voltage: 230VAC, Current Rating:0.880A,Flow rate: 789 CFM,Fan speed: ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/04/2026
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
AC motorized impeller, Dimensions: 225 mmx99 mmx 225 mm, Voltage: 230VAC, Current Rating:0.880A,Flow rate: 789 CFM,Fan speed: 2950 RPM, Rated power : 200W, Noise: 71 dBA