- PTR060V0250-TR
PTR060V0250-TR
Eaton Electronics / Bussmann
PTC Resettable Fuse 2.5A(hold) 5A(trip) 60VDC 40A 2.5W 15.6s 0.05Ohm Radial 21.3 X 3mm T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description