Search Keywords: NITD32M50
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Eaton Electronics / Bussmann
  • Part No:
    NITD32M50
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
    20
  • Type:
    HRC6209
  • Fuse Size:
    17.5 X 556191mm
  • Acting:
    N/A
  • Current Rating:
    50 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    415 V