- MPI4015V2-1R0-R
MPI4015V2-1R0-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 5.5A 0.027Ohm DCR
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description