- MPI2512V2-1R0-R
MPI2512V2-1R0-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 3.3A 0.044Ohm DCR 1008 T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description