- MDA-15/100
MDA-15/100
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Slow Blow Acting 0.15A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic
Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description