- HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Wirewound 2.2uH 20% 300KHz Ferrite 24.3A 2.3mOhm DCR T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description