- DR1050-331-R
DR1050-331-R
Eaton Electronics / Bussmann
Power Inductors-SMD 330uH 0.8A 554mOhms
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description