30E2CD-02405
Eagle Signal
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A DPDT (73.7x38.89x55.55)mm Bracket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +