SMRR2-5-250
E.A.C.
Reed Relay - 5VDC - 250 Ohm Coil - 500mA - 3.75VDC/0.4VDC Pickup/ Dropout - 0.35ms Operate Time - Surface Mount.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +