8345F21AV3M2DB1B1B25AV
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker - Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 25A, 480VAC/80VDC - Toggle Actuator - Flange Mounting.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +