RDTAR16S2T
E-Switch
Rotary DIP Switch, BCD, 16 Pos., 150 mA, 42V DC, Surf. Mt., Gull Wing, IP67 | E-Switch RDTAR16S2T
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +