MR1000AWA
E-Switch
Detector Switch, SPST-NO, OFF-(ON), 500 mA, 10V, 457 mm Wire Leads | E-Switch MR1000AWA
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +