- DIT074P05
DIT074P05
Diotec Semiconductors
MOSFET - TO-220AB - P - 55V - 74A - 25mΩ - 175°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description