- DIF065SIC030
DIF065SIC030
Diotec Semiconductors
SiC MOSFET - TO-247-4L - N - 105A - 650V - 30mΩ - 175°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description