S8-2405VU
Cynergy3
Reed Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC Coil - 1A Contact - 1000VAC/1000VDC Switching - Non Latching Coil - PC Pin Termination ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Reed Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC Coil - 1A Contact - 1000VAC/1000VDC Switching - Non Latching Coil - PC Pin Termination - Through Hole.