DAT72405PU
Cynergy3
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - Panel Mount - Wire Wrap ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - Panel Mount - Wire Wrap - UL Approved