DAT71205FU
Cynergy3
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - PCB-Coil - Flying Leads- ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - PCB-Coil - Flying Leads-Contacts - UL Approved