- F2199CA10
F2199CA10
Curtis Industries
Power Line Filter M - 3 Position - 50Hz/60Hz - 10A - 250VAC - 1 Port.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description