VOF-550-24
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 24V@22.92 A - 550W
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: VOF55024
  • Part No:
    VOF-550-24
  • Alias/AKA:
    VOF-550-24
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    42
  • Dimensions LxWxH:
    5 x 3 x 1.5 in