VOF-275-12
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 12V@22.92 A - 275W
RoHS Compliant
Discontinued
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VOF27512
  • Part No:
    VOF-275-12
  • Dimensions LxWxH:
    5 x 3 x 0.75 in